خدمات ارزش افزوده موبایل(vas)

طبق تعاریف ارائه شده در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به جز مکالمه صوتی، تمام خدمات قابل ارائه دربستر تلفن همراه، خدمات ارزش افزوده (Value Added Services) یا به اختصار VAS نامیده می شوند که به دو بخش تقسیم می شوند:
1-  خدمات ارزش افزوده عمومی
2- خدمات ارزش افزوده سازمانی
خدمات متنی
رایج ترین نوع خدمات ارزش افزوده، خدماتی است که در قالب پیام های متنی با موضوعات متنوع برای مشترکین تلفن همراه ارسال می شود. از جمله این خدمات می توان به اطلاع رسانی (اخبار،آب و هوا، بهداشت و سلامت، نرخ طلا و ارز و ... )، سرگرمی، خدمات آموزشی و ... اشاره کرد.
خدمات چند رسانه ای
خدمات چندرسانه ای با توجه به رومینگ ملی و استفاده اپراتور ها از فن آوری های 3G یا 4G این حوزه یکی از پر مخاطب ترین حوزه های ارزش افزوده تلفن همراه به شمار می رود. می توان به MMS ، پیام صوتی و تلویزیون همراه به عنوان نمونه هایی از خدمات چند رسانه ای اشاره داشت.
بازی و سرگرمی
هدف اصلی ارائه خدمات ارزش افزوده، جلب رضایت مشتریان و ارزش آفرینی برای مشتریان می باشد. برای دستیابی به این هدف ارزشمند، سامانه 8020، با استفاده از تیم مجرب برنامه نویسی و ایده پردازان خلاق، همچنین از طریق بکارگیری بروزترین نرم افزار های موجود در این حوزه، به طراحی و عرضه ی بازی های سرگرم کننده و آموزشی می پردازد.
برنامه های کاربردی
گسترش نسل سوم تلفن همراه از یک طرف و ظهور گوشی های هوشمند از طرف دیگر در چند سال اخیر، علاقه مندان زیادی از فعالان حوزه های مختلف محتوا را به سمت فناوری های همراه جذب کرده است. آمار تولید نرم افزارهای کاربردی با محتوای جذاب نشان می دهد که خلاقیت و نوآوری و فرصت های رو به رشد در این صنعت، بی انتهاست. یارا با برخورداری از تیم تخصصی تولید نرم افزار، پذیرای ایده ها و طرح های کاربردی، از جانب شما می باشد.
خدمات تلفن گویا(IVR)
شرکت یارا این قابلیت را دارد تا انواع مختلف سرویس های ارزش افزوده از قبیل خدمات مشاوره، آموزش، اطلاع رسانی و... را به صورت سرویس صوتی ارائه دهد. چنین سرویس هایی از قابلیت بالای جذب مخاطب عام برخوردار بوده، و در زمینه اطلاع رسانی و سرویس های ویژه خبری بسیار پرکاربرد می باشند.

فرم تماس با ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top