سال ۲۰۱۵ میلادی، شرکت فیس‌بوک از اپلیکیشن Moments رونمایی کرد. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌داد که تصاویرشان را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. حال فیس‌بوک قصد دارد که این اپلیکیشن را به دلیل عدم استقبال کاربران، از ۶ اسفندماه بازنشسته کند.

در مصاحبه با وب‌سایت CNET، فیس‌بوک اعلام کرد که این شرکت درحال‌توسعه روش‌های جدیدی برای ثبت خاطرات کاربران در اپلیکیشن فیس‌بوک است، ولی ظاهرا اپلیکیشن Moments به‌پایان عمر خود رسیده است:

«پشتیبانی از اپلیکیشن Moments به‌پایان رسیده است. اپلیکیشنی که قرار بود فضایی برای ذخیره تصاویر کاربرانمان باشد. ما می‌دانیم که کاربرانمان علاقه زیادی به اشتراک‌گذاری عکس‌هایشان دارند؛ بنابراین تمام تلاشمان را می‌کنیم تا راه‌های جدیدی را برای این کار به اپلیکیشن فیس‌بوک اضافه کنیم.»

اپلیکیشن Moments

طبق گفته فیس‌بوک، کاربران Moments می‌توانند حتی بعد از تاریخ ۶ اسفند، عکس‌های خود را از این اپلیکیشن خارج کنند؛ اما از امروز تا اواسط اردیبهشت‌ماه می‌توانید با مراجعه به این آدرس، تمام عکس‌های خود را به‌صورت یکجا از اپلیکیشن Moments استخراج کنید.

برای استخراج تصاویرتان می‌توانید از هر دستگاهی استفاده کنید؛ البته لازم است که پسورد اکانت فیس‌بوک خود را وارد کنید؛ سپس این انتخاب را خواهید داشت که تمام عکس‌های موجود در Moments را به آلبومی در اکانت فیس‌بوکتان انتقال دهید.


منبع: CNET

ارسال نظر