به نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد به‌زودی به‌روزرسانی جدیدی برای اپلیکیشن تماس تصویری Duo منتشر کند. با به روز رسانی گوگل Duo ، این اپلیکیشن به نسخه ۴۶ ارتقا پیدا می‌کند. درحالی‌که این به‌روزرسانی هنوز منتشر نشده، گروهی از کاربران به نسخه آزمایشی آن دسترسی داشته‌اند و توانسته‌اند با بررسی کد‌های آن به یکسری ویژگی‌های پنهان پی ببرند. یکی از این ویژگی‌های جدید توانایی درست کردن لیست مخاطب‌های مورد‌علاقه است. برای این کار کافی است از منوی سمت راست این اپلیکیشن گزینه Add to Favorites را انتخاب کنید. ازاینجا می‌توانید لیست‌های مختلف درست کنید و مخاطب‌ها را به لیست‌های موردنظر اضافه کنید. تنها مشکل اینجاست که اگر مخاطبی داشته باشید که تا حالا با او تماس نگرفته‌اید، در این قسمت نشان داده نمی‌شود؛ البته به نظر می‌رسد که این مشکل در نسخه نهایی که به‌زودی منتشر می‌شود، برطرف خواهد شد.

به روز رسانی گوگل Duo

نسخه جدید گوگل Duo، تعدادی فیلتر مخصوص روز ولنتاین دارد.

از دیگر ویژگی‌های نسخه جدید این اپلیکیشن می‌توان به فیلترهای گوگل Duo برای روز ولنتاین اشاره کرد. برخی کاربران با بررسی این نسخه از Duo متوجه شده‌اند که گوگل قصد دارد به مناسبت روز ولنتاین، یکسری فیلتر جدید در اختیار کاربران قرار دهد. با این ویژگی تماس تصویری کاربران به حالتی مناسبت برای روز ولنتاین درمی‌آید. یکی دیگر از ویژگی‌های به روز رسانی گوگل Duo ، امکان ضبط ویدیوها و پیام‌های صوتی است. کاربران می‌توانند ویدیوها و صداها را با دیگر اعضای خانواده به اشتراک بگذارند.

به روز رسانی گوگل Duo به‌زودی برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر می‌شود.


منبع: Phone Arena

مجید نوردوست

مجید نوردوست

مجید بیش از ۱۰ سال است که درحوزه بازی‌های ویدیویی و تکنولوژی می‌نویسد. بازی‌های ویدیویی اصلی‌ترین علاقه او به حساب می‌آیند و به همین دلیل هم، نیم‌نگاهی به فیلم‌ها و کتاب‌های فانتزی و علمی-تخیلی دارد.

ارسال نظر