ضربان
کافه بازار

اپلیکیشن «ضربان» یک اپلیکیشن حوزه سلامت، دارو و درمان است. محتوای این اپلیکیشن، ویدیوهایی متنوع و کاربردی در زمینه سلامت و بهداشت را شامل می‌شود. محتوای اپلیکیشن ضربان در دسته‌بندی‌های «تغذیه و سلامت»، «انواع بیماری‌ها»، «خود مراقبتی» و «بهداشت روان» عرضه می‌شود؛ همچنین مجموعه‌ای کامل از ویدیوهای دیرین‌دیرین هم که در زمینه سلامت تولید شده‌اند، در این اپلیکیشن گنجانده شده است.

اپلیکیشن ضربان مثل یک پزشک همراه عمل می‌کند و هر زمان که کاربران دردی را احساس کنند، می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند؛ کاربر ابتدا وارد منوی تشخیص می‌شود، نوع بیماری را انتخاب می‌کند، به سوالاتی که از او پرسیده می‌شود به‌صورت «بله و خیر» پاسخ می‌دهد و درنهایت، علت این درد و همچنین اقدامات لازم برای درمان، در اختیارش قرار می‌گیرد. سیستم تشخیص اپلیکیشن ضربان برای اطفال، نوجوانان، زنان و مردان کارایی دارد. این اپلیکیشن، کیفیت ویدیوها را متناسب با سرعت اینترنت کاربر تنظیم می‌کند و به همین دلیل، توانایی تطبیق با انواع اینترنت را دارد.

ازآنجایی‌که نیاز به درمان و مسائل بهداشتی همیشگی است، ضربان قابلیت دانلود ویدیو‌های درون اپلیکیشن را فراهم کرده است و کاربران می‌توانند ویدیوهای موردعلاقه خود را برای همیشه در دسترس داشته باشند؛ همچنین اگر یک ویدیو، نظر کاربر را جلب کرده باشد، وی قادر است آن ویدیو را نشانه‌گذاری کند تا در دفعات بعد و از طریق «لیست نشان‌شده‌ها» به آن ویدیو دسترسی پیدا کند. تمام محتوای موجود در اپلیکیشن از وب‌سایت «آوای هنر سلامت» و پایگاه اطلاع‌رسانی «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» برگرفته شده است و مجموعه یارا هم در راستای گسترش فرهنگ سلامت و افزایش آگاهی مردم، این اپلیکیشن را به‌صورت رایگان در اختیار کاربران اپلیکیشن‌های موبایل قرار می‌دهد.

ارسال نظر