درباره یارا موبایل

با یارا موبایل بیشتر آشنا شوید

یارا از اولین استارتاپ‌های ایرانی به حساب می‌آید که با گروهی از جوانان علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی تاسیس شد. یارا که در ابتدا با تیمی کوچک فعالیت خود را آغاز کرد، اکنون به خانواده‌ای  ۱۴۰ نفر تبدیل شده است.  نیروی جوان این شرکت با انرژی، انگیزه و امید به آینده سعی کرده‌اند که تمام مشکلات را پشت ‌سر بگذارند و با جنگندگی و تلاش توانسته‌اند به اهداف مختلف دست پیدا کنند. فضای صمیمی و دوستانه یارا باعث شده که همه اعضا به پیشرفت یکدیگر کمک کنند و به همین دلیل دوام نیروهای خوب و باتجربه این شرکت بالا است. همچنین دانش محور و به‌روز بودن یکی دیگر از خصوصیت‌های یارا است که باعث شده این شرکت در روش‌های جدید کسب و کار و تجارت پیشگام باشد. بسیاری از شاخه‌هایی که یارا هم اکنون در آن‌ها فعالیت می‌کند به واسطه علاقه شخصی افراد متعهد و تاثیرگذاری که در این مجموعه حضور دارند، شکل گرفت. رویکرد اصلی این خانواده تولید اپلیکیشن، وب‌سایت و فعالیت در حوزه تبلیغات است.

یارا

هر مجموعه‌ای به دنبال اهداف تجاری است و اگر یک مجموعه بتواند اهداف تجاری خود را به سلامت طی کند، می‌تواند باعث ایجاد اشتغال شود. کارآفرینی همیشه یکی از دغدغه‌های یارا بوده و تیم‌های مختلف همیشه سعی‌کرده‌اند که این شرکت را گسترش دهند تا افراد متخصص بیشتری به این مجموعه اضافه شوند. یارا سعی کرده همیشه شرایط بهتری را به وجود بیاورد و همیشه افراد را به عنوان یک فرصت شناسایی کرده و به همه امکان آزمایش و خطا را می‌دهد. افراد در چنین شرایطی می‌توانند رشد کنند که این اقدام باعث پیشرفت شرکت نیز می‌شود.

یارا به اینکه محصولات تاثیرگذاری راهی بازار کرده افتخار می‌کند. خروس جنگی روند بازی‌سازی در ایران را تغییر داد. زعفرون به توانایی تولید محتوای یارا افزود و کاربران وفادار بسیار خوبی برای این شرکت به همراه آورد. تپلیغ هم یکی از استراتژیک‌ترین پروژه‌های امروز یارا به حساب می‌آید. دنیای مدرن که با ظهور گوشی‌های هوشمند معنا پیدا کرد تمرکز ویژه‌ای روی اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها دارد. به همین دلیل بحث تبلیغات نیز به شکل جدی‌تری در یارا دنبال شد. در حال حاضر پس از کسب دانش لازم برای طراحی اپلیکیشن و ساخت بازی، قسمتی که باید آن را بسیار جدی گرفت فهم کسب و کار و جذب مخاطب است. جذب مخاطب به عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف کسب و کار یارا به حساب می‌آید و این کار نیازمند تبلیغات قدرتمند است. یارا با تشکیل یک شبکه تبلیغات تصمیم گرفت که به سایر کسب و کارهای خود و حتی کسب و کارهای دیگر سرویس بدهد. دیجیتون از جمله پروژه‌هایی بود که یارا به وسیله آن موفقیت را دوباره تعریف کرد و با دغدغه اینکه محتوای خوبی در اختیار کودکان قرار بدهد به کار خود ادامه می‌دهد.

محیط کاری یارا موبایل

یارا با در اختیار داشتن تیمی جوان و با انگیزه و با فراهم کردن محیطی دوستانه و قابل پیشرفت این فرصت را به وجود آورده تا در آینده بتوان شاهد دستاوردهای شگفت‌انگیزی در سطح کشور و حتی بازار بین‌المللی بود.

[url-recom]