خدمات مجموعه یارا

بزرگ‌ترین مجری و مشاور انواع پروژه‌های نرم‌افزاری و تبلیغاتی

طراحی بازی موبایل

بازی‌های موبایل که به‌عنوان پدیده‌هایی جدید از زمان راه‌اندازی اولین گوشی‌های موبایل، جای خود را در دل مخاطبان باز کرده‌اند، با به بازار آمدن گوشی‌های هوشمند، جان تازه‌ای گرفته‌اند و بازار ساخت اپلیکیشن رونق بیشتری یافته‌ است. مجموعه یارا که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است و از پیشگامان حوزه ساخت اپلیکیشن به‌حساب می‌آید، فعالیت‌های بسیاری در زمینه تولید بازی و ساخت اپلیکیشن موبایل داشته است که آمار نصب و نظرات کاربران، حاکی از استقبال چشم‌گیر آن‌ها از این اپلیکیشن‌هاست؛ توسعه بازی‌های «خروس جنگی»، «زامبی‌ها مردگان قاتل»، «صفر تا صد»، «مزرعه بهاری»، «دانداریا»، «جعبه موسیقی»، «فوتکاردیا» و… از جمله فعالیت‌های مجموعه یارا در زمینه ساخت بازی موبایل است.

توسعه اپلیکیشن موبایل

علاوه بر طراحی بازی‌های موبایل، توسعه اپلیکیشن موبایل هم از خدمات دیگر مجموعه یارا در حوزه دیجیتال است. از آنجا که داشتن اپلیکیشن برای کسب‌وکار‌ها، ضامن استحکام و توسعه برند آن‌هاست و کسب‌وکارها را در هر زمان و مکانی در دسترس کاربران و مخاطبانشان قرار می‌دهد، مجموعه یارا تلاش کرده است تا با ساخت اپلیکیشن برای کسب‌کار‌های گوناگون، آنان را در معرفی کسب‌وکار خود و ایجاد ارتباطی موثر و دوطرفه با کاربران یاری کند؛ از جمله فعالیت‌های مجموعه یارا در زمینه خدمات ساخت اپلیکیشن موبایل، می‌توان به اپلیکیشن‌های «دیجیتون»، «زعفرون»، «پیکچاپ»، «ایران‌کارت»، «پرگار»، «شیکسون»، «جشنواره فجر»، «چارخونه» و… اشاره کرد.

طراحی و توسعه وب‌سایت

مجموعه یارا نه‌تنها در زمینه ساخت اپلیکیشن و بازی‌‌های موبایل فعال است؛ بلکه با خدمات ساخت سایت هم، مخاطبان خود را همراهی می‌کند. وب‌سایت، بستری مناسب برای آشنایی کاربران با کسب‌وکارها و هم کمک به ایجاد ارتباطی مستمر بین آن‌هاست؛ استفاده درست از این بستر می‌تواند زمینه‌ساز رسیدن کسب‌وکار‌ها به اهدافی بزرگ از جمله شناخته شدن و درآمدزایی باشد.

دیجیتال مارکتینگ

صنعت ساخت اپلیکیشن و بازی‌های موبایل در عصر حاضر، یکی از مهم‌ترین صنایع درآمدزا در جهان است و این موضوع سبب شده است که مجموعه یارا در بازار تبلیغات درون‌ برنامه‌ای هم حضوری فعال داشته باشد. مجموعه یارا توسعه‌دهندگان و تبلیغ‌دهنگان را در فرآیند ساخت اپلیکیشن و درآمدزایی از آن یاری کرده و به توسعه کسب‌و‌کار آن‌ها کمک می‌کند.

تا رسیدن به هدف در کنارتان هستیم.

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مجموعه یارا موبایل، مشخصات خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.