توپخونه
کافه بازار

توپخونه بهترین مکان برای خریدوفروش بازی است. مکانی که در آن می‌توانید بازی خودتان را برای فروش آگهی کنید و منتظر مشتری باشید. در کنار اینکه می‌توانید بازی‌های کنسول‌های مختلف را روی این اپلیکیشن بفروشید می‌توانید برای «اکانت Clash of Clans» هم مشتری پیدا کنید. روند ثبت‌نام در این اپلیکیشن بسیار ساده است و تنها با یک شماره تلفن همراه انجام می‌شود؛ همچنین روند جذابی برای درج آگهی‌های این بازی در نظر گرفته شده تا همه‌چیز خیلی سریع دنبال شود. آگهی‌های ثبت‌شده هم در سریع‌ترین زمان ممکن تایید می‌شوند تا شما بتوانید خیلی زود برای آگهی خود مشتری پیدا کنید. ثبت آگهی در توپخونه کاملا رایگان است و می‌توانید بازی خود را بفروشید یا تعویض کنید؛ حتی اگر به دنبال بازی خاصی هستید و در فهرست آگهی‌ها آن را پیدا نکردید، می‌توانید از ویژگی «خبرم کن» استفاده کنید. با «خبرم کن» دیگر نیازی نیست که هرروز به توپخونه سربزنید؛ زمانی که آگهی بازی موردنظر درج شد به شما اطلاع داده می‌شود.

ازآنجایی‌که اکانت‌های ترکیبی هم طرفداران خاص خودشان را دارند می‌توانید با اپلیکیشن توپخونه اکانت ترکیبی سفارش دهید و به این صورت با قیمتی مناسب به بازی‌های روز دسترسی پیدا کنید؛ همچنین با خرید بازی‌های ترکیبی در قرعه‌کشی جذابی که برای این بخش در نظر گرفته‌شده هم شرکت داده خواهید شد؛ البته که این اپلیکیشن تنها به فروش بازی مربوط نمی‌شود و هر چیزی را که مربوط به بازی‌های ویدیویی می‌شود، در آن پیدا خواهید کرد. آیتم‌های ویدیویی متعددی ازجمله نقدوبررسی تمام گیم‌های روز روی تلویزیون توپخونه قرار می‌گیرند که اطلاعات شما را در مورد بازی‌های مختلف افزایش خواهند داد.

توپخونه اپلیکیشنی است که می‌خواهد روند خریدوفروش بازی‌ها را راحت‌تر کند تا همه در کمترین زمان و بدون دردسر به بازی دلخواه خودشان دسترسی داشته باشند.

ارسال نظر