جشنواره فجر
کافه بازار
مایکت

یکی از جشنواره‌های بزرگ سینمایی در ایران که هرساله برگزار می‌شود، «جشنواره فجر» است. این جشنواره، فرصت مناسبی برای همه فیلم‌سازان، منتقدان و علاقه‌مندان به فیلم و فیلم‌سازی است. هرروز تعداد زیادی فیلم در حوزه‌های مختلف به نمایش درمی‌آید که برای استفاده کامل از همه آن‌ها، لازم است اطلاعات دقیقی درباره این برنامه‌ها داشته باشیم. ساعت و سانس نمایش فیلم‌ها و سینماهایی که فیلم‌ها را به نمایش درمی‌آورند، حداقل اطلاعاتی است که برای بهره‌مندی از این جشنواره، موردنیاز هرکسی است. در اپلیکیشن جشنواره فجر، همه اطلاعات لازم درباره فیلم‌ها، سینماها و ساعت نمایش هر فیلم به تفکیک و با جزییات توضیح داده شده است.

با اپلیکیشن جشنواره فجر ، ضمن این‌که از سینما و ساعت پخش فیلم‌های معرفی‌شده در جشنواره مطلع می‌شوید، می‌توانید تصاویر زیبا و متنوعی از این فیلم‌ها را ببینید و حتی با دیدن آنونس فیلم، بخشی از فیلم را هم ببینید و فیلم موردنظرتان را انتخاب کنید. در این اپلیکیشن، دسته‌بندی فیلم‌ها، طبق گروه‌بندی‌های جشنواره فجر به شما معرفی می‌شود و در قسمت اخبار این اپلیکیشن هم می‌توانید از تمام اتفاقات و اخبار جشنواره با همه جزییات آگاه شوید. همه نشست‌های خبری فیلم‌ها و تصاویر مربوط به آن به‌سادگی در اپلیکیشن جشنواره فجر در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد؛ همچنین در این اپلیکیشن، همه اخبار مربوط به نامزدها و برندگان سیمرغ جشنواره، به تفکیک در همه بخش‌ها و موضوعات برای دسترسی همگان وجود دارد.

کافی است اپلیکیشن جشنواره فجر را از کافه بازار یا مایکت دانلود کنید تا مجموعه این‌همه اطلاعات، یکجا و رایگان در اختیارتان قرار بگیرد.

ارسال نظر