دیجیتون
گوگل پلی استور
کافه بازار

«دیجیتون» فروشگاه محصولات فرهنگی کودک و نوجوان است که کاربران را تنها با چند کلیک، به گنجینه‌ای از کارتون‌ها، فیلم‌های جدید و قدیمی و سریال‌های ایرانی و خارجی می‌رساند. کاربران از طریق این اپلیکیشن می‌توانند به‌راحتی کارتون‌ها، فیلم‌ها و سریال‌های موردعلاقه خود را دنبال کنند و آن‌ها را از طریق اپلیکیشن دیجیتون، روی موبایل و تبلت خود همراه داشته باشند. همه انیمیشن‌ها و کارتون‌های این اپلیکیشن از تکنولوژی هوشمند مطابق با سرعت اینترنت استفاده می‌کنند و کاربران می‌توانند با سرعت‌های گوناگون، از امکانات اپلیکیشن دیجیتون استفاده کنند.

این اپلیکیشن در تابستان ۱۳۹۵ به بازار عرضه شد و به‌سرعت جای خود را در دل مخاطبین هدف خود که کودکان و نوجوانان بودند باز کرد و خیلی سریع به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ایرانی بدل شد. اپلیکیشن دیجیتون حجم کمی دارد و این موضوع سبب شده است تا فضای کمی از موبایل کاربران را اشغال کند؛ نصب سریع و آسان این اپلیکیشن، تجربه خوبی برای کاربرانش رقم می‌زند و رشد روزافزون تعداد کاربران آن، نشان‌دهنده استقبال خوب مخاطبان از آن است.

تیم دیجیتون برای رفع نگرانی خانواده‌ها، به‌دقت بر محتوای موجود در اپلیکیشن نظارت می‌کند و تمام فیلم‌ها، سریال‌ها و انیمیشن‌هایی که در این اپلیکیشن ارائه می‌شود، در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و سازگار با فرهنگ ایرانی است. محتوای موجود در دیجیتون، در دودسته محتوای رایگان و محتوای اشتراکی دسته‌بندی می‌شوند؛ کاربران برای دسترسی به محتوای رایگان، کافی است فقط در دیجیتون ثبت‌نام نمایند؛ اما برای دسترسی به تمام محتوای موجود در این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند اشتراک اپلیکیشن دیجیتون را خریداری کنند.

ازآنجایی‌که مخاطبان اصلی این اپلیکیشن، رده سنی کودک و نوجوان‌اند، دیجیتون بیش از ۹۰ درصد محتوای خود را به‌صورت دوبله فارسی در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد که بسیاری از آن‌ها، به‌صورت اختصاصی برای این اپلیکیشن دوبله شده‌اند؛ همچنین درصد کمی از محتوای اپلیکیشن دیجیتون، به‌صورت زیرنویس فارسی عرضه می‌شوند.

ارسال نظر