پرگار
گوگل پلی استور
کافه بازار

پرگار فروشگاه محصولات آموزشی است که آموزش‌های خود را در قالب فیلم ارائه می‌کند و برای ساخت ویدیوهای آموزشی، ضمن تولید محتوای اختصاصی، برگزیده‌ای از ویدیوهای آموزشی وب‌سایت‌های خارجی را با دوبله فارسی و قیمتی ارزان در اختیار کاربران قرار داده است تا کاربران بتوانند از این ویدیوها، بهره‌مند شوند.

با این اپلیکیشن، کاربران به دنیایی از آموزش‌های متنوع ایرانی و خارجی متصل می‌شود. تنوع موضوعات ارائه‌شده در این اپلیکیشن بسیار زیاد است و این موضوع سبب محبوبیت آن شده است تا همه کاربران، از همه گروه‌های سنی و با هر سلیقه‌ای، آموزش موردنظرشان را در پرگار پیدا می‌کنند. امروزه، آموزش ویدیویی یکی از بهترین شیوه‌های آموزش است و به همین سبب است که این اپلیکیشن هم این روش را برای آموزش‌های خود انتخاب کرده است.

بیش از ۵۰۰۰ ویدیو آموزشی در اپلیکیشن پرگار وجود دارد که شامل موضوعات گوناگونی ازجمله: برنامه‌نویسی، بازی‌سازی، آمادگی برای کنکور و المپیاد، دروس مدرسه، کسب‌و‌کار، سبک زندگی، گردشگری و… می‌شوند؛ همچنین دسته‌ «آموزش سریع» در این اپلیکیشن، شامل ویدیوهایی است که برای اولین بار با زیرنویس فارسی در موضوعات مختلف منتشر می‌شوند که ازجمله این موضوعات می‌توان به نجوم، فیزیک، شطرنج، ادبیات، جامعه‌شناسی، اقتصاد، بوم‌شناسی و… اشاره کرد.

همه فیلم‌های آموزشی موجود در اپلیکیشن پرگار از تکنولوژی هوشمند تطابق با سرعت اینترنت کاربران استفاده می‌کنند و کاربران می‌توانند هم با سرعت‌ کم و هم با سرعت زیاد، از امکانات این اپلیکیشن استفاده کنند. پرگار با تامین‌کنندگان محتوای ویدیویی خود مذاکره و تفاهم کرده است و در این اپلیکیشن، تمامی حقوق مرتبط با نشر رعایت شده‌اند؛ بنابراین کاربران می‌توانند با خیالی آسوده، از محتوای آموزشی جود در اپلیکیشن پرگار استفاده کنند.

مجموعه یارا همواره برای بهبود سطح کیفی و افزایش تعداد محتوای آموزشی اپلیکیشن پرگار تلاش می‌کند و می‌کوشد تا آموزش‌ را در اختیار همه مردم ایران و در همه نقاط کشور قرار دهد.

ارسال نظر