اگر به دو بازی «کلش اف کلنز» یا «کلش رویال» علاقه‌دارید شاید بازی موبایل جدید سازندگان این دو بازی هم را هم دوست داشته باشید. بازی Brawl Stars جدیدترین ساخته استودیوی «سوپر سل» (Super Cell) است که در سبکی متفاوت با دو بازی قبلی راهی بازار شده است. بازی Brawl Stars از این نظر هیجان‌انگیز است که کاملا فضای جدیدی را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. در این بازی، دیگر خبری از ساخت ساختمان‌ها و نیروها و به دست آوردن کارت‌های جدید نیست. بازی Brawl Stars گیمرها را درگیر مبارزه‌هایی کاملا اکشن با سلاح‌های مختلف می‌کند.

بازی Brawl Stars

بازی جدید استودیوی سوپر سل در مرحله عرضه محدود قرار دارد و برای تجربه آن باید به گوگل پلی با اپ استور بروید و سپس برای دریافت بازی ثبت نام کنید. پس از مدتی بازی در اختیار گیمرها قرار میگیرد. بازی Brawl Stars یک عنوان اکشن با زاویه دید بالا به پایین است که بازیکنان را در دو تیم سه نفره قرار می‌دهد. بازی شباهتی به عنوان‌های سبک MOBA دارد و به همین دلیل هر شخصیت قابلیت‌ها و قدرت‌های مخصوص خودش دارد؛ همچنین برای شخصیت‌های بازی یک ابر قدرت هم درنظر گرفته شده که استفاده از آن ضربه زیادی به حریف وارد می‌کند. در نقشه‌هایی که در آن بازی می‌کنید، بوته‌زارهایی دیده می‌شوند که با رفتن داخل آن‌ها می‌توانید از دید دشمن پنهان شوید. با این کار می‌توانید در زمان مناسب دشمنان را از بین ببرید؛ البته باید به این موضوع توجه کنید که اگر دشمن دنبال شما باشد، لحظه پنهان شدنتان داخل بوته را مشاهده می‌کند. در مرکز نقشه بازی هم صندوقچه‌ای دیده می‌شود که هر تیمی بتواند آن را زودتر به دست بیاورد و هر ۱۰ جم مورد نیاز را پیدا کند، برنده بازی خواهد بود.

بازی Brawl Stars

از جمله قسمت‌هایی که باعث جذابیت این بازی شده، این است که اگر شخصیت‌های بازی کشته شوند هر چیزی که به دست آورده بودند از جمله جم‌ها را از دست می‌دهند و حریف می‌تواند آن‌ها را جمع آوری کند؛ پس سعی کنید یا جم جمع کنید یا صندوقچه را به دست بیاورید. داشتن هر دوی این دو آیتم باهم خطر برزگی به حساب می‌آید. کافی است کشته شوید تا روند پیروزی حریف را سریع‌تر کنید؛ همچنین ایده خوبی نیست که به تنهایی مبارزه کنید. سعی کنید همیشه در کنار سایر اعضای تیم باشید و کمک آن‌ها نیز استفاده کنید.

جداکننده

بازی Brawl Stars رایگان است؛ اما همانند دیگر بازی‌های سوپر سل پرداخت درون برنامه‌ دارد. با این امکان می‌توانید صندوقچه‌های مختلف به دست بیاورید که آیتم‌های کاملا شانسی در آن‌ها قرار گرفته است؛ همچنین برای ارتقا قدرت شخصیت‌ها به پول داخل بازی نیاز خواهید داشت. برای به دست آوردن پول داخل بازی بیشتر هم می‌توانید از پول واقعی استفاده کنید.

بازی Brawl Stars را می‌توانید از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

اپل اپ استور
گوگل پلی استور

ارسال نظر